Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (02-12-2016)

Reboot Moda

Podjąłem decyzje by zrobić reboot moda The Awakening. W odnowionej wersji moda nie zostaną dodane pewne alimenty modyfikacji, które moim zdaniem nie pasowały do gry. Gra zostanie również przebalansowania oraz zostanie dodana większa liczba potworów i bossów. Pierwsza wersja odnowionego moda powinna pojawić się już niebawem. Jeśli macie jakieś propozycje, co należałoby zmienić w modyfikacji to napiszcie o tym w komentarzach (dostępne na anglojęzycznej wersji strony).


Posted by: Noktis (07-02-2016)

Aktualizacja v6.9b

Wydany został patch v6.9b oto zmiany:

Skrytka
- poprawiono index plotek - poprawka zrobiona przez blankname

Aktualizacja Diablo Torch
- Dodano na ekranie status „party” (przełączanie klawiszem „P”), pokazujący clvl, lokację oraz ilość życia i many każdego gracza. (ilość many będzie wyświetlana prawdopodobnie błędnie)
- nad głowami innych graczy wyświetla się pasek ilości many/ życia (można to wyłączyć)
- Teraz pozycja innych graczy wyświetlana jest na mapie.
- ‘~’ tylda ukrywa wszystkie okna
- Zmniejszono rozmiar tooltipu z ceną przedmiotu (teraz pojawia się tylko cena sprzedaży)

Posted by: Noktis (22-12-2015)

Dziesiąta rocznica

Dzisiaj mija 10 rocznica powstania strony moda Diablo Przebudzenie. Właściwie, to początkowo nie był to mod, a inny projekt o innej nazwie, który wyewoluował w moda do Diablo. Niebawem powinien zostać wydany patch dodający kilka usprawnień do modyfikacji Przebudzenie.

Posted by: Noktis (17-06-2015)

Strona została przeniesiona na nowy adres

Strona moda The Awakening została przeniesiona na nowy adres.Ponadto poprawiłem problemy związane z brakiem możliwości dodawania komentarzy, usprawniłem kod strony oraz dostosowałem stronę dla urządzeń mobilnych.


Pragnę również podziękować p1_p1_p1 za pomoc w rozwiązaniu problemów z silnikiem strony.


Posted by: Noktis (06-11-2014)

Aktualizacja v6.9

Wydany został patch v6.9 oto zmiany:- Dodane nowe przedmioty bazowe: Battle Sword, Great Battle Axe, Battle Staff, War Mace, Tabard, Battle Armor.
- Niektóre z nowych bazowych przedmiotów posiadają specjalne właściwości.
- Zmieniono statystyki unikatów: Inarius' Talisman, Pentagram, Izual's Amulet, Iced Fist, The Bleeder, Angelic Helm, Gotterdamerung, Perun's Crown, Gleamsong, Hurricane, Mysterious Bow, Naj's Might, Edge of God, Vizjerei Defender, Aguinara's Hatchet, Iced Plate, Necromancer's Plate.
- Usunięto Fast hit recovery z Knuckle
- Usunięto Infravision z Ankh
- Diablo Torch został zintegrowany z grą, dzięki czemu nie będą występowały juz problemy z jego uruchomieniem.
- Niektóre wysokopoziomowe unikaty będą mogły wypaść tylko na poziomie trudności Nightmare i Hell.
- Poprawiono kilka literówek.
- W menu wyboru połączenia multiplayer, dostępne są opcje Battle.net, Local Area Network (UDP), Tunngle Network (UDP).Uwaga!
Po zainstalowaniu patcha niektóre unikaty mogą się zmienić w inny przedmiot.
Statystyki przedmiotów na stronie, zostaną zaktualizowane w ciągu kilku dni.Patch v6.9 mozna pobrać w dziale download.Do gry przez Battle.net Mod korzysta teraz z serwera NetCraft, dziękuję administracji NetCraft za umożliwienie gry na ich serwerze.


Posted by: Noktis (10-08-2014)

Aktualizacja: Patch v6.8

Sporo czasu minęło od staniej aktualizacji gry, jednak dzisiaj do działu download trafił patch v6.8 przeznaczony dla wersji 6.5 (lub 6.7). Patch, dodaje do gry mod Diablo Torch którego autorem jest Tiron. Diablo Torch wprowadza do gry min: nową skrytkę dostępną pod przyciskiem "Quest". Podświetlanie nazw przedmiotów na ziemi [Alt], spis efektów kapliczek. ceny przedmiotów i kilka innych cech. Pasek z przyciskami Diablo Torch można ukryć za pomocą klawisza "~" .

Posted by: Noktis (30-12-2013)

Patch v6.8 w 2014 roku

Niestety nie mam czasu na modding, dlatego wersja 6.8 nie pojawi się do końca roku. Wersji 6.8 oraz finalnej oczekujcie w roku 2014.

Posted by: Noktis (23-09-2013)

Zmiana adresu strony i forum

Kilka dni temu uległ zmianie adres strony moda Diablo: The Awakening. Chciałbym także podziękować Przemowi z serwisu Imperium Diablo, który od 2005 roku udostępniał miejsce na swoim serwerze dla strony Awake. Nowy adres moda to diablo1.eu.org, natomiast forum znajduje się pod adresem awake.diablo1.eu.org.


Wkrótce powinna ukazać się nowa wersja moda v6.8 wnosząca pewne ulepszenia do gry. Również możliwe jest, że w tym roku ukaże się finalna wersja moda Diablo The Awakening i będzie ona oznaczona numerem 7.0.Posted by: Noktis (25-08-2013)

Tunngle / Battle.net

Kilka tygodni temu w sieci Tunngle, dodana została sieć Diablo: The Awakening Mod, więc teraz możecie grac zarówno na Battle.net lub w sieci Tunngle. Dodatkowo w lewym menu dodany został artykuł dotyczący łączenia się z serwerem Battle.net oraz siecią Tunngle. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z działem multiplayer. Pamiętajcie, że zarówno na Battle.net jak i w sieci Tunngle obowiązuje najnowsza wersja gry. Pamiętajcie również, że w sieci Tunngle, będziecie mogli zobaczyć tylko te gry, które zostały założone przy użyciu tej samej wersji gry, której wy używacie. Przykładowo angielska wersja NO-CD i wersja zwykła, to dwie różne wersje gry.

Posted by: Noktis (30-11-2012)

MOTY 2012 - głosuj na Diablo Przebudzenie

Mod "Przebudzenie" został nominowany do nagrody "Mod of The Year 2012". Jeśli podoba ci się mod Diablo: The Awakening możesz na niego zagłosować odwiedzając tą strona http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening i klikając przycisk "VOTE FOR THIS MOD".

<< Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>