Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

FAQ

1.Na jakim patchu utworzony jest mod Diablo Przebudzenie?
Mod Diablo Przebudzenie tworzony jest na najnowszym patchu do Diablo v1.09.

2.Czy mod Przebudzenie posiada opcje gry No-CD (Bez wkładania płyty CD do napędu)?
Tak, istnieje możliwość gry, bez wkładania płyty CD do napędu CD/DVD-ROM. W tym celu należy skopiować plik diabdat.mpq (~500 MB), który znajduje się na płycie z grą Diablo 1 do folderu o nazwie "Game", który znajduje się w katalogu z zainstalowanym modem. Po wykonaniu tej czynności należy uruchomić moda za pomocą loadera a następnie wybrać opcje "Play No-CD")

3.W jakich wersjach językowych dostępny jest mod Diablo Przebudzenie?
Diablo Przebudzenie dostępne jest w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Wersje językowa można wybrać po uruchomieniu loadera.

4.Jakie zmiany wprowadza mod?
Mod wprowadza wiele zmian takich jak nowe przedmioty, unikaty potwory, czary, poprawia wile błędów które występowały w Diablo 1 oraz dodaje wiele udogodnień takich jak podświetlanie przedmiotów na ziemi, wyświetlanie bieżącego HP i Odporności potworów (również bossów), dodatkowe klawisze skrotów dla czarów itd. Pełna lista zmian dostępna jest w dziale "Zmiany".

5.Chciałbym zadać pytanie w sprawie moda Diablo Przebudzenie. Gdzie mogę to zrobić?
Możesz to zrobić na forum modyfikacji lub wysłać do mnie maila.

6.Chciałbym w jakiś sposób pomóc w rozwijaniu moda. Czy jest taka możliwość?
Jeśli masz odpowiednia wiedzę, znasz się na programowaniu (ASM/HEX), znasz angielski lub masz jakieś ciekawe pomysły, sugestie, to napisz do mnie maila lub posta na forum, a postaram się odpowiedzieć.

7.Czy oprócz Diablo 1 mod będzie obejmował również Hellfire?
Projekt moda do Hellfire został wstrzymany gdyż kłopotliwe było dla mnie robienie dwóch modów jednocześnie. Być może jeszcze, wznowię pracę nad moddingiem Hellfire, jednak nie jestem w stanie powiedzieć kiedy i czy w ogóle to nastąpi.