Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by:: Noktis (25-04-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie - Patche

Kolejne łatki do moda Diablo / Hellfire Przebudzenie trafiły do działu download. W wersji Diablo Przebudzenie v4.5 oraz Hellfire Przebudzenie v3.5 poprawiłem kilka tekstów oraz bug, który powodował błędne wyświetlanie nazwy Ucha oraz brak możliwości podniesienia go z podłoża. Być może są to już ostatnie patche, które poprawiają teksty. W kolejnych wersjach Diablo / Hellfire Przebudzenie powinny się już pojawić konkretne zmiany w modzie. Będę chciał również dodać obsługę bramek, dzięki czemu będzie możliwość grania na prywatnych serwerach.

Tymczasem do Kroniki Noktis'a Trafiła kolejna wersja spolszczenia do Diablo przeznaczonego dla Battle.net. Po więcej informacji zapraszam do serwisu Diablo 1 Hellfire - Kronika Noktis'a


Comments


Mordor
04-05-2007
nice site!
looking at it, I realise that I need one, too :)

Noktis
27-04-2007
Na razie nie planuje robić takiego działu z filmikiami z Diablo Hellfire Przebudzenie, a filmiki są w formacie smk więc nie odpalisz ich w odtwarzaczu filmów.

Trejan
27-04-2007
OK. A jak wygląda sprawa sekcji na Twojej www gdzie możnaby było umieścić intra i przerywniki Twojego autorstwa zawarte w modzie Przebudzenie?

Noktis
27-04-2007
Jeli chodzi o Diablo - (bez Hellfire ) to spolszczenie nie jest identyczne ponieważ w czystym spolszczeniu do diablo sa przetłumaczone tylko dialogi. Niebawem czyste spolszczenie zostanie uzupełnione. Nalezy poskreslić ze spolszczenie ktore jest dostepne w Kronice Noktisa jest utworzone na patchu 1,09 a spolszczenie Diablo Przebudzenie na 1.07. Zresztą zarówno w Kronice jak i tutaj jest dział o nazwie "Zmiany" i tam wszystko pisze - może najpierw poczytaj a później zadawaj pytania

Trejan
27-04-2007
Prośba :-) Czy jest możliwe przygotowanie oddzielnego pliku multimedialnego z intro z Przebudzenia? Jest niezłe a do tego korzysta z kilku unikatowych materiałów Diablo. Drugie pytanie czy zakończenie jest równiez zmienione a jeśli tak to czy również mozna przygotować taki pliczek. Może warto dodać sekcję -movie (albo coś w tym rodzaju). Na koniec mam jeszcze jedno pytanko. Rozumiem że ostatni patch 3.5 do Przebudzenia to wciąż tylko spolszczenie. Czy oznacza to że grając w Diablo spolszczone lub Przebudzenie v3.5 mamy na dzisiaj to samo poza zmienionym interfejsem? (bosowie, statystyki, postacie, unikaty -te same tak?).

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)