Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by:: Noktis (05-05-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie – Patche

Do działu download trafiły kolejne wersje modów Diablo Hellfire Przebudzenie. Tym razem oprócz kilku tekstów poprawiłem poważny błąd występujący w Hellfire, przez który nie było możliwości wybrania postaci Bard, gdyż podczas ładowania gry, pojawiał się błąd. Również rozpocząłem prace nad modyfikowaniem Diablo - Hellfire, więc niebawem powinny pojawić się jakieś próbki moda.

Do Kroniki Noktisa trafił patch do Hellfire, który również poprawia błąd związany z postacią Bard, oprócz tego poprawia kilka wyrazów.


Comments


Noktis
07-05-2007
Kuba pomysł trochę - jesli ktoś ma podstawową wersje to po co ma pobierać po raz drugi 20 mb? :lepiej chyba jest pobrać 300 kb i uaktualnić no nie? Taką wersje bez patcha to daje tylko wtedy gdy dodaje więcej zmian przez które muszę dodać pozostałe pliki. Następna wersja to chyba juz nie będzie patch

Kuba
06-05-2007
Mam pytanie Noktis. Czy te wszyskie patche które wydajesz mozna złączyć w jedną całość. Zeby nie sciągać plik główny a następnie patch ? Świetnie też by było jakby sam instalator moda miał możliwość odinstalowania moda oraz dodawanie pliku do menu start.

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)