Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by:: Noktis (23-12-2009)

Mod of the Year 2009

ModDB website has annouced Best mod of the Year 2009 competition. I'd like to encourage to vote for Diablo: The Awakening. To vote for the mod, you just need to go to this website http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening and click on "Vote for Mod" as it is illustrated on the picture below.

Mod of the Year 2009
Voting does not require registering on the website, but unregistered user vote is worth less than registered one. So if you can, make a account on ModDB. Unregistered users can vote in 3 minutes intervals.

Thank you to everyone who voted for the Awake

Serwis ModDB ogłosił konkurs na wybór moda roku 2009. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do oddawania głosów na moda Diablo Przebudzenie. W celu oddania swojego głosu na moda Przebudzenie, wystarczy wejść na tą stronę http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening i nacisnąć przycisk "Vote for Mod", tak jak pokazane to jest na powyższym obrazku.


Głosowanie nie wymaga rejestracji użytkowników, lecz głos oddany przez niezarejestrowanego użytkownika jest dużo słabszy niż głos oddany przez użytkownika, który ma już swoje konto w serwisie ModDB, wiec jeśli możecie to załóżcie sobie konto w serwisie ModDB. Niezarejestrowani użytkownicy mogą oddawać swoje głosy w odstępach co 3 minuty, więc jeśli po oddaniu swojego głosu pojawi się taki komunikat: "Guest votes only count once every few minutes. Please try again in 3 minutes.", oznaczać to będzie, iż oddany głos nie został zaliczony i należy ponownie zagłosować za kilka minut. Wszystkim osoba, które oddadzą swój głos, serdecznie dziękuję.


Comments

No comments have been made yet.

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)