Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (22-10-2008)

Server and Diablo Awakening v6.3b Patch

There has been some problems with Diablo The Awakening Battle.Net servers' power supply thus the server will be unavailable for few days. In the section on the right hand-side there is a server status which will show Online when the server will be back. In addition it wil show games created for The Awakening and nicks of players on the server.

The good news is that new patch, Awake v6.3b, is out and You can now download it. The patch adds following:

- Breaking barrel - game crash fix
- Invisible mummy in dungeon fix
- Axe of The Brave stats fix
- Wicked Ring stats fix
- Aguinara's Hatchet flip animation fix

Awarii uległo zasilanie Serwera battle.net dla moda Diablo Przebudzenie, dlatego przez kilka dni serwer pozostanie offline. Na stronie w prawym menu znajduje się bieżący status serwera, jeśli serwer zostanie ponownie uruchomiony jego status będzie pokazywał Online. Dodatkowo możemy również zobaczyć założone gry oraz graczy aktualnie przebywających na serwerze battle.net.

Dobra informacja jest, iż do działu download trafił patch Awake v6.3b, który wprowadza następujące zmiany:

Czytaj więcej >>
Posted by: Noktis (15-09-2008)

Diablo Awakening - New Version

The newest version of Diablo The Awakening v6.3a is now avaliable in Download section. The new version is realeased in two language versions - Polish and English (previously it meant to be Polish only). In muliplayer mode you will be able to play on new private Battle.Net server. You can see the full list of changes which mod brings in Changes page. The website of Diablo Awake is now avaliable in both Polish and English. As the time goes on the website will be updated with more sections.

Nowa wersja moda Diablo Przebudzenie jest już dostępna w dziale Download. Wydanie modyfikacji opróżniło się kilkanaście dni, ale wynikało to z kilku problemów technicznych oraz z przerabianiem strony oraz jak pewnie zauważyliście dostępności strony w dwóch wersjach językowych. A co nowego wprowadza Diablo Awake mod v6.3a? Generalnie doszło wiele nowych potworów, bossów, unikatów, czarów, kilka ciekawych udogodnień, większy balans gry i poprawienie bugów (z Diablo 1). Dodany został również nowy serwer battle.net jednak aby grać na nowym serwerze należy wgrać patcha v6.3a, który również dostępny jest w dziale download.

A oto lista zmian, które zostały dodane w wersji 6.3-6.3a:


Czytaj więcej >>
Posted by: Noktis (20-08-2008)

Battle.net - Awake Online

Niestety nie mam dobrych informacji. Serwer Battle.net na którym można było grac w Przebudzenie nie działa już od kilku dni i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie offline. Możliwe, iż serwer już się nie podniesie w związku z czym premiera nowej wersji moda może zostać przeniesiona na wrzesień, gdyż będę musiał znaleźć nowy serwer PVPGN na którym będzie bezproblemowo grać w Diablo Awake Mod. Jednak mam nadzieje, iż wszystko dobrze się ułoży i jeszcze w tym miesiącu zostanie udostępniona nowa wersja modyfikacji.
Posted by: Noktis (26-07-2008)

Diablo Awakening - Przesunięcie na sierpień i nowe forum

Niestety nie wyrobie się z ukończeniem moda w lipcu, gdyż jestem ostanio bardzo zajęty i nie mam czasu na modding Diablo/Hellfire. Jednak na pocieszenie wyjawię wam kilka zmian, które będzie można znaleźć w nowej wersji. Otóż można spodziewać się nowych potworów i to nawet sporo nowych kreatur, większy balans gry, kilka udogodnień w grze, zmienione unikaty, nowe bazowe przedmioty.... resztę nowości wyjawię wam w dniu premiery Awake, czyli gdzieś w sierpniu.

Kolejną sprawą jest nowe "forum moda", które zostało połączone z "forum gildii Awake Warriors". "Stare forum" znajduje się pod "tym" adresem, jednak nie będę z niego już korzystał.
Posted by: Noktis (09-06-2008)

Diablo Hellfire: Awake Mod - Zapowiedź

Obecnie nie mam czasu na zajmowanie się moddingiem, jednak myślę, że już w lipcu dostępna powinna być finalna wersja Awake Mod. Można sie spodziewać dwóch pełnych wersji językowych Przebudzenia, również strona moda dostępna będzie w wersji angielskiej oraz polskiej. Część zmian które planuje wdrożyć do modyfikacji znajduje się na forum Gildii Awake Warriors. I na koniec informacja o zmianie adresu strony, a nowy adres to: http://diablo.phx.pl/awake/. Wydaje mi się iż lepszy będzie adres krótszy i łatwiejszy do zapamiętania, zwłaszcza przez obcokrajowców, którzy również grają w Awakening smile.gif
Posted by: Noktis (29-05-2008)

Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction

Jako że "spolszczenie do Diablo 1/Hellfire" zostało już zrobione (ale jeszcze będzie kolejna wersja blink1.gif), "zangielszczenie do Diablo 2 LoD" tez zostało zrobione, to teraz przyszła pora na "Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction". Zostało ono zrobione z myślą o tych, którzy posiadają anglojęzyczną wersję Diablo 2/LoD. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie "Diablo 2 LoD Mod PL".
Posted by: Noktis (12-05-2008)

Diablo Awake Mod: Test - koniec zapisów

Oto lista osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w testach: Istredd, djlonger, gibgibon17, Gogan, Hoseczek, Kempes, Looki, Moloh, Polifen, Qin, SmokPablo, Zakrzak. Myślę że każdy kto chciał sie zapisać to już to zrobił, jednak mail na który można było przysyłać zgłoszenia będzie jeszcze aktywny przez jakiś czas.

Na Forum organizacji Awake Warriors założony został temat w którym można pisać swoje spostrzeżenia. sugestie odnośnie nowej wersji Diablo Przebudzenie. Mod.
Posted by: Noktis (03-05-2008)

Awake Mod – Test

Nowa wersja Diablo Awake Mod jest już prawie na ukończeniu i ponownie organizuje nabór na testerów nowej wersji Przebudzenia. Wszyscy zainteresowani niech napiszą maila na adres test@os.pl oraz podadzą swój nick, numer gg, informacje o testowanym trybie multi/single player. Zapisy na testy potrwają do 11.05.2008 i w tymże dniu ruszą również testy nowego Awake Mod. W nowej wersji moda wprowadzone zostały naprawdę ciekawe zmiany, jednak jeszcze nie zdradzę wam co konkretnie zostało zmienione blink1.gif. Póki co czekam na wasze maile dotyczące testowania.
Posted by: Noktis (14-04-2008)

Hellfire Potwory - głosowanie w ankiecie

Na forum Diablo Awake Mod założyłem ankietę dotyczącą potworów w Hellfire. Ankieta odnosi się do najfajniejszych i najgorszych potworów, które wprowadza dodatek do Diablo - Hellfire. Ankieta dotycząca najlepszych stworków znajduje się tutaj, a najgorszych tutaj. Prosiłbym was o wypełnienie tej ankiety, gdyż da mi ona odpowiedz, które potworki chcielibyście widzieć w nowej wersji moda Przebudzenie a których nie. Przy wypełnianiu ankiety skomentujcie dlaczego wybraliście, te a nie inne potwory.
Czytaj więcej >>
Posted by: Noktis (21-03-2008)

Informacje o nowej wersji moda

Na Fotum Awake Warriors znajduje się informacje na temat zmian jakie mogą nastąpić w nowej wersji Diablo Przebudzenie, która prawdopodobnie będzie już wersją finalną. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z tym tematem.
<< Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>