Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (16-04-2007)

Diablo Hellfire Mod PL - spolszczenie

Tak jak wcześniej obiecałem dzisiaj miejsce miała premiera czystego spolszczenia do Diablo Hellfire. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzenie stronki ów spolszczenia, która nazywa się Diablo 1 Hellfire - Kronika Noktis'a - jakże inaczej smile.gif Oprócz spolszczenie do Diablo Hellfire, będzie można tam znaleźć wiele innych informacji na temat gry Diablo / Hellfire.

Od dzisiaj Diablo Hellfire Przebudzenie pójdzie własną drogą a spolszczenie własną. Mam nadzieje ze to rozwiązanie was zadowoli.
Posted by: Noktis (11-04-2007)

Diablo Przebudzenie v4.4 i Hellfire Przebudzenie v3.4

W dziale Download umieściłem dzisiaj kolejne patche do modyfikacji Diablo Przebudzenie oraz Hellfire Przebudzenie. Tym razem Łatki poprawiają stylistykę plotek. Możecie zarzucić mi, że od dłuższego czasu z modem nic się nie dzieje, tylko wstawiam same patche poprawiające literówki i styl spolszczenia, ale ma to związek z czystym spolszczeniem do diablo, które jest w przygotowaniu. W ciągu najbliższych dni powinna się ukazać beta spolszczenia do diablo, wiec trochę cierpliwości smile.gif
Posted by: Noktis (24-03-2007)

Diablo 2 Lord of Destruction English Mod

A teraz coś zupełnie z innej beczki blink1.gif. Dzisiaj ukazała się strona mojego drugiego projektu o nazwie Diablo 2 Lord of Destruction English Mod. Jak sama nazwa wskazuje, jest to modyfikacja, która zmienia zarówno tekst jak i dźwięki w Diablo 2 LoD na angielskie. Jeśli chcecie dowiedzieć sie więcej, to zapraszam na oficjalna stronę, która znajduje sie pod tym adresem http://www.diablo.phx.pl/englishmod/
Posted by: Noktis (23-03-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie - prezentacja

Na forum umieściłem temat, gdzie zostały zaprezentowane dwa demonstracyjne filmiki z Diablo Przebudzenie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego temau . Uprzedzam jednak, iż te filmiki nie przedstawiają tego jak będzie wyglądało Diablo Przebudzenie w nowej wersji, jedynie jak mogłoby wyglądać.
Posted by: Noktis (19-03-2007)

Diablo Przebudzenie 4.3 i Hellire Przebudzenie 3.3

Jak wcześniej zapowiadałem, dzisiaj pojawił się kolejny patch do Diablo Przebudzenie oraz Hellfire Przebudzenie. W tej wersji zostały poprawione literówki w zadaniach oraz wiele tekstów zostało od nowa w całości przetłumaczone. Dołożono wszelkich starań aby wyeliminować jak najwięcej literówek, jednak jeśli ktoś wychwyci jakiś błąd to bardzo prosiłbym o poinformowanie mnie droga mailową bądź na forum w tym topicu.
Patche są do pobrania w dziale Download

Jeszcze informacja odnośnie „czystego” spolszczenia Diablo 1; Niestety nie znam daty premiery spolszczenia, jednak bez problemu można grac w Diablo / Hellfire przebudzenie, gdyż poza tekstem i grafikami nic nie zostało jeszcze zmienione, to tak jakbyśmy grali w zwykłe Diablo tylko ze zmieniona grafika w menu.
Posted by: Noktis (20-02-2007)

Diablo Przebudzenie i Diablo PL

Chciałbym poinformować o dwóch sprawach;
Pierwsza jest taka, że w planach mam zamiar zrobić czyste spolszczenie do Diablo 1 (bez modyfikacji), które będzie utworzone na patchu 1.09. Ów spolszczenie będzie posiadało również własną stronę www, na której oprócz spolszczenia będzie również można znaleźć opisy dla czarów potworów, przedmiotów itd.

Druga sprawą jest zbliżająca się kolejny patch do modyfikacji Diablo Przebudzenie. Szykuje również pewną niespodziankę dla grających w Diablo Przebudzenie. Ale o tym napisze za jakiś czas, ale jeszcze potrzymam was w niepewności toung.gif
Posted by: Noktis (27-01-2007)

Diablo Przebudzenie Patch v4.2 Hellfire przebudzenie Patch v3.2

Dzisiaj ukazały się kolejne patche dla moda "Przebudzenie", które usuwają pozostałe literówki, które do tej pory udało mi się wychwycić. Patch w wersji Diablo Przebudzenie 4.2 i Hellfire Przebudzenie v3.2 można pobrać w dziale Download/Pliki . Oczywiście aby zainstalować patche wymagane są podstawowe wersje Przebudzenia. Więcej info o instalacji jest napisane w poprzednim newsie.
Posted by: Noktis (08-01-2007)

Przebudzenie Patch

W dziale Download/Pliki można już pobrać patche dla Przebudzenia, usuwające mnóstwo literówek, których wcześniej nie wychwyciłem. Aby zainstalować patcha należy rozpakować plik do katalogu z grą i uruchomić tenże plik.
Uwaga: patch wymaga zainstalowanego moda Diablo Przebudzenie v4.0 lub Hellfire Przebudzenie v3.0 (w zależności jakiego patcha instalujemy). Modyfikacje te znajdziesz także w dziale Download/Pliki
Posted by: Noktis (14-12-2006)

Diablo Przebudzenie Beta 4.0 oraz Hellfire Przebudzienie 3.0

Tak jak wcześniej zapowiadałem umieszczam w dziale Download najnowszą wersje moda Przebudzenie. Poniżej znajduje się lista zmian jakie zostały dodane w tej wersji:

Diablo Przebudzenie Beta 4.0

- Poprawiłem styl tekstów
- Poprawiłem tłumaczenie menu rozmów/handlu
- Poprawiłem tłumaczenia nazw potworów
- Poprawiłem tłumaczenia nazw przedmiotów
- Nowa grafika w menu gry
- Dodałem nowe grafiki do gry
- Dodałem nowe dźwięki do gry
- Dodałem przetłumaczone menu charakterystyk
- Dodałem nowe intro
- Dodałem nową muzykę w Tristram
- Teraz Księga Czarów posiada 5 stron
- Zmieniłem mapę w Tristram smile.gif

Hellfire Przebudzenie 3.0

- Przetłumaczono już wszystkie teksty występujące w Hellfire
- Poprawiłem styl tekstów
- Poprawiłem tłumaczenie menu rozmów/handlu
- Poprawiłem tłumaczenia nazw potworów
- Poprawiłem tłumaczenia nazw przedmiotów
- Dodałem nowe grafiki do gry
- Dodałem nowe dźwięki do gry
- Dodałem przetłumaczony panel kontrolny
- Dodałem przetłumaczone menu charakterystyk
- Zmieniłem mapę w Tristram smile.gif

Modyfikacje możecie pobrać z działu Download
Posted by: Noktis (01-12-2006)

Nowa wersja Przebudzenia nadchodzi

Dzisiaj zaktualizowałem dział Screeny o kilka nowych obrazków przedstawiających efekty mojej dotychczasowej pracy nad nową wersją modyfikacji spolszczającej Diablo. Na screenach można zauważyć nowe grafiki w menu oraz panelu kontrolnym, a także zmodyfikowaną mapę w Tristram. Poza tym Księga Czarów posiada pięć stron a nie cztery jak to miało miejsce w klasycznym Diablo.

Obecnie pracuje również nad poprawą literówek i kończę poprawiać styl niektórych tekstów. Najnowsza wersja powinna ukazać się już niebawem.
<< Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>