Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (21-02-2008)

Diablo Przebudzenie v6.2 oraz Gildia Awake Warriors

Do działy Download trafił dziś patch do moda Diablo Przebudzanie, który przede wszystkim poprawia statystyki przedmiotów w grze, gdyż nie wszystkie były zgodne z tym co jest podane na stronie. Przy okazji chciałbym podziękować Olafowi za wyłapanie błędów w statystykach.

Kolejną sprawą jest utworzenie organizacji o nazwie Awake Warriors, która będzie zrzeszać grających w moda Awake. Zapisywać się mogą zarówno grający w trybie multiplayer jak i single player. Więcej szczegółów znajduje sie stronie Gildii Awake Warriors. Zapraszam do zapisów smile.gif
Posted by: Noktis (14-01-2008)

Diablo Przebudzenie v6.1

Jak zapowiadałem we wcześniejszym newsie, dzisiaj do działu Download trafiła kolejna wersja moda Diablo Przebudzenie. Główne zmiany to osłabienie niektórych potworów w dungeon, przemienienie Przeklętych na nieumarłych, dzięki czemu są teraz wrażliwi na czar "Święty Pocisk" (Holy Bolt). Również zmieniłem lokalizacje Adrii oraz poprawiłem kilka drobnych błędów. Moda należy instalować na wcześniejszą wersję Przebudzenia.

Kolejną nowością jest to, iż do Downloadu dodałem patche, który przerabia Przebudzenie v6.0 na język angielski, jednak jeszcze nie wszystko jest zangieszlczone.
No i w końcu na stronie pojawił się działy Przedmioty oraz Unikaty. Efekty unikatów są w języku angielskim a nazwy w obu językach. I w tym miejscu chciałbym się zwrócić z prośba, jeśli znajdziecie jakiś unikat, którego właściwości są niezgodne z efektami podanymi na stronie, to prosiłbym o przedstawienie mi który to unikat (ale myślę ze wszystko jest ok). Póki co, zapraszam do gry na battle.net w Awake Online.
Posted by: Noktis (09-01-2008)

Nowa wersja oraz Hellfire

Jeszcze w tym tygodniu ukaże się nowa wersja moda oraz lista unikatów. Natomiast jeśli chodzi o mod do Hellfire, to jeśli będę go kontynuował to na pewno nie będzie w wersji polskiej tylko angielskiej. jednak póki co ten projekt jest zwieszony.
Posted by: Noktis (01-01-2008)

Diablo Przebudzenie v6.0

Wraz z nowym rokiem ukazała sie nowa wersja moda Diablo Przebudzenie. W tej wersji doszło naprawdę sporo zmian takich jak nowe potwory, unikaty, eliminacja niektórych bugów, podniesienie poziomu trudności, nowa fabuła gry itd. Lista zmian przedstawiona została w dalszej części newsa. Natomiast pełna lista zmian znajduje sie w dziale Zmiany. W tej wersji dodany został prywatny serwer battle.net dzięki czemu bez problemu będzie można grać w trybie multiplayer. Szczegóły na temat łączenia sie z serwerem znajdują sie w archiwum zip moda. Poszukuje również serwera PvPGN obsługującego Diablo 1, więc jeśli ktoś mógłby mi w tej sprawie pomóc to proszę o kontakt. Przebudzenie oczywiście znajduje sie w dziele Download/Pliki. Jako, że mod posiada duży rozmiar została udostępniona wersja "full" oraz okrojona "medium".
Czytaj więcej >>
Posted by: Noktis (25-10-2007)

Zapisy na testy zakończone

Dzisiaj minął termin na nadsyłanie zgłoszeń na testy moda Diablo Przebudzenia. Dziękuje wszystkim, którzy się zgłosili i mam nadzieję ze wyłapiemy jak największą liczbę błędów, by w wersji publicznej wszystko pracowało bardzo dobrze.
Zarazem proszę aby już nie nadsyłać już swoich zgłoszeń, gdyż adres mailowy jest już nieaktywny.
Posted by: Noktis (22-10-2007)

Przebudzenie Test - przedłużenie terminu

Jako że napływają do mnie prośby o przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń na testerów Diablo Przebudzenie, przedłużam termin nadsyłania swoich zgłoszeń do 25 października (czwartek). Tymczasem już od wczoraj dostępna jest dla testerów, testowa wersja Diablo Przebudzenie.
Posted by: Noktis (17-10-2007)

Diablo Przebudzenie - Test

Nowa wersja modyfikacji Diablo Przebudzenie jest już bliska ukończenia. Wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani testowaniem nowej wersji moda, proszę o napisanie do mnie maila na adres test@noktis.lua.pl w mailu proszę o wpisanie swojego nicka, informacji czy będzie się testowało tryb multi/single player (lub oba), oraz podajcie swój nr gg. Ten adres mailowy będzie aktywny tylko do 21 października, po tym okresie, proszę by już nie nadsyłać swoich zgłoszeń.
Co nowego w modzie? Niestety jeszcze wszystkiego wam nie ujawni, ;P mogę jedynie powiedzieć ze w porównaniu do poprzedniej wersji wprowadziłem mnóstwo zmian jak nowe typy potworów, nowe czary i sporo innych rzeczy. Zapraszam również do zapoznania się z mini opisem wczesnej, testowej wersji napisanym przez Rlyeh’a, który znajduje się w serwisie, Diablo Day a bezpośredni link do opisu znajduje się tutaj .
Posted by: Noktis (24-09-2007)

Diablo Przebudzenie w październiku?

Witam po dłuższej przerwie.
Co nowego z "Diablo Przebudzenie"? Nadal nad nim pracuje i tak jak tytuł tego newsa, prawdopodobnie nowa wersja będzie dostępna już w październiku, ale nic nie obiecuje. Zapewne jeszcze wyjdą jakieś testowe wersje i publiczna wersja testowa. Teraz mogę powiedzieć, iż obecnie mod zawiera nowe unikaty, potwory (które właśnie testuje wink ), a w planie są jeszcze Bossowie, więc może się z tym wyrobie dokońca października a może i wcześniej. Zaglądajcie na stronkę, gdyż wkrótce więcej informacji... mam nadzieje toung.gif
Posted by: Noktis (24-08-2007)

Spolszczenie do Diablo - nowe wersje

W Kronice Noktis’a ukazały się dwie nowe wersje spolszczenia do Diablo. Jedna przeznaczona dla Battle,net (Diablo Mod PL v1.7 Pro - Edycja Battle.net) oraz zwykłe spolszczenie do Diablo (Diablo Mod PL v1.3). Więcej informacji, listę zmian oraz spolszczenie do Diablo znajdziecie w Kronice Noktisa - oto link - http://diablo1.ovh.org/.
Posted by: Noktis (07-07-2007)

Diablo Przebudzenie v5.0 Test

Do działu download trafiła kolejna wersja moda Diablo Przebudzenie. Zmiany jakie wnosi ta wersja to usunięcie poważnego błędu związanego z brakiem możliwości zabicia kilku bossów w tym Mefista, dodałem 6 nowych potworów, dodałem dzielenie doświadczenia na wszystkich graczy dostępnych w grze. Kompletna lista zmian znajduje się w dziale Zmiany. Pragnę również poinformować ze od wczoraj ponownie został włączony dział download.
<< Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>