Diablo Hellfire Awakening

Diablo Hellfire Mod The Awakening

MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (04-07-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie -Download

Z przykrością informuje iż w ciągu najbliższych dni z powodów technicznych nie będzie możliwości pobierania plików z działu download. Najważniejsze pliki zostaną udostępnione jutro.
Posted by: Noktis (22-06-2007)

Diablo Przebudzenie - Unikaty

Na forum umieściłem temat w którym można przedstawić swoja propozycje na unikaty w modyfikacji Diablo przebudzenie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego tematu
Posted by: Noktis (20-06-2007)

Diablo Przebudzenie v4.9 Test

Dzisiaj do działu download dodałem nowa wersje Diablo Przebudzenie v4.9. Główne zmiany względem Diablo przebudzenie v4.7 to tworzenie modyfikacji na patchu 1.09 modyfikując Diablo Mod PL, 12 nowych potworów i 6 nowych bossów, zmiana niektórych elementów graficznych, ulepszenie muzyki w kościele i katakumbach, zmienienie kilku dialogów Farnhama, poprawienie drobnych błędów. Pełna lista zmian dostępna jest w dziale Zmiany w sekcji przeznaczonej dla Diablo Nadal jest to wersja testowa i statystyki potworów nie zostały zmodyfikowane (z wyjątkami). Jednak mam nadzieję ze nowe stworki wam się spodobają smile.gif
Posted by: Noktis (09-06-2007)

Diablo Przebudzenie 4.8 Test

Ukończony został mod Diablo Przebudzenie v4.8 Test, obecnie jest testowany, gdy nie będzie żadnych problemów wstawię go do downloadu i być może dodam jeszcze jakieś zmiany. Nadal nie pracuje nad modem do Hellfire.
Posted by: Noktis (28-05-2007)

Diablo Przebudzenie Beta 4.7

Dzisiaj do działu download trafiła testowa wersja modyfikacji Diablo Przebudzenie. Zmiany jakie wprowadza ta wersja to testowe zadanie o nazwie "Andariel" oraz nowy czar, który nazwałem "Gryf", oprócz tego dodałem 4 nowe potwory, plus jeden potwór unikalny (Andariel). Niestety obecnie nie zajmuje sie modyfikowaniem Hellfire Przebudzenie, dlatego mod dla Hellfire ukaże się w terminie późniejszym.
Posted by: Noktis (27-05-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie - Zmiana terminu

Z przykrością muszę powiedzieć, iż ostatnio nie miałem możliwości modyfikowania Diablo Hellfire, dlatego termin premiery testowej wersji modyfikacji uległ zmianie na przyszły tydzień. Zdradzę jednak iż nowy czar który pojawi się wraz z nową wersją będzie nosił nazwę Gryf (Diablo) oraz Valkiria (Hellfire).
Posted by: Noktis (23-05-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie - zapowiedź

Do końca tego tygodnia planuję zaprezentować testową wersję modyfikacji Diablo Hellfire Przebudzenie, które prócz spolszczenia będą wprowadzały inne zmiany w grze. Obecnie mogę powiedzieć że testowa wersja Diablo Hellfire Przebudzenie będzie zawierała jeden nowy czar, jednak inaczej będzie wyglądał w Diablo a inaczej w Hellfire - więcej info już wkrótce...
Posted by: Noktis (15-05-2007)

Spolszczenie do Diablo i Przebudzenie

W Kronice Noktisa ukazała się nowa wersja spolszczenia do Diablo przeznaczonego dla Battle.net. Oprócz spolszczenia została dodana nowa arena dueli - mojego autorstwa, więcej informacji przeczytacie w kronice - oto link; http://diablo1.ovh.org/

Kolejna sprawą jest dalszy rozwój moda Diablo Przebudzenie, otóż zamierzam wypuścić modyfikacje utworzona na patchu v1.09, mimo iż modyfikowanie wersji 1.09 wydaje mi sie trudniejsze. Zostaje nam teraz czekać na pierwszą wersję testową moda Diablo Hellfire Przebudzenie.
Posted by: Noktis (05-05-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie – Patche

Do działu download trafiły kolejne wersje modów Diablo Hellfire Przebudzenie. Tym razem oprócz kilku tekstów poprawiłem poważny błąd występujący w Hellfire, przez który nie było możliwości wybrania postaci Bard, gdyż podczas ładowania gry, pojawiał się błąd. Również rozpocząłem prace nad modyfikowaniem Diablo - Hellfire, więc niebawem powinny pojawić się jakieś próbki moda.

Do Kroniki Noktisa trafił patch do Hellfire, który również poprawia błąd związany z postacią Bard, oprócz tego poprawia kilka wyrazów.
Posted by: Noktis (25-04-2007)

Diablo Hellfire Przebudzenie - Patche

Kolejne łatki do moda Diablo / Hellfire Przebudzenie trafiły do działu download. W wersji Diablo Przebudzenie v4.5 oraz Hellfire Przebudzenie v3.5 poprawiłem kilka tekstów oraz bug, który powodował błędne wyświetlanie nazwy Ucha oraz brak możliwości podniesienia go z podłoża. Być może są to już ostatnie patche, które poprawiają teksty. W kolejnych wersjach Diablo / Hellfire Przebudzenie powinny się już pojawić konkretne zmiany w modzie. Będę chciał również dodać obsługę bramek, dzięki czemu będzie możliwość grania na prywatnych serwerach.

Tymczasem do Kroniki Noktis'a Trafiła kolejna wersja spolszczenia do Diablo przeznaczonego dla Battle.net. Po więcej informacji zapraszam do serwisu Diablo 1 Hellfire - Kronika Noktis'a
<< Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>